Kurumsal

Invest In Anatolia

Invest In Anatolia, 2020 yılında Erdoğan Yağmur’un vizyoner liderliğinde İstanbul Ataşehir’de kuruldu. Bilişim sektöründe güçlü bir varlığa sahip olan firmamız, 2008 yılından bu yana Ottoman Crea markası ile yenilikçi çözümler sunmaktadır. 

Bilişimdeki başarımızı, gıda ve tarım sektörlerine de taşıyarak, Doğaanadan markası altında glutensiz ürünler üretmeye başladık.

Manisa Gördes’teki tarım yatırımlarımızla, 120 dönümlük ceviz bahçemize ek olarak, 2024 Mayıs ayında 27 dönümlük fasulye ekimi yaparak ürün çeşitliliğimizi artırdık.

Ayrıca Denizli’de faaliyet gösteren Ekiz Fidancılık ile gerçekleştirdiğimiz stratejik iş birliği sayesinde, dünya standartlarında Chandler ceviz fidanı üretiyoruz. Vlach üzerine yaptığımız aşılama teknikleri ile üstün kalitede Chandler fidanları yetiştiriyor ve başta İspanya ve Portekiz olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihraç ediyoruz.

Invest In Anatolia, inovasyon ve kaliteyi bir araya getirerek, hem yerel hem de uluslararası pazarlarda güçlü bir oyuncu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

icon_play

Gördes
Ceviz Bahçemiz

Total People lived
in our city
0 K
Square kilometres
region covers
0 K
Private & domestic
garden land
0 %
Average Costs of Home
Ownership
0 th

Tutku &
GÜVEN

Şirket çalışanlarımızın tutku ve heyecan ile devam ettirdikleri süreçlerimiz ve standartlarımız ile hedeflerimize doğru şekilde ulaşıyoruz.

“Tutku insanın kendine güvenmesinden doğar, tutku olmadan yapılan iş kanatsız uçmaya benzer”

S.Fitzgeral

03

Vizyonumuz

Invest In Anatolia olarak vizyonumuz, yenilikçi çözümler ve yüksek kaliteli ürünler ile global ölçekte tanınan ve güvenilen bir marka olmaktır. Bilişim, gıda ve tarım sektörlerinde sürdürülebilirlik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sürekli değer katmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, bilişimden tarıma kadar geniş bir yelpazede, en son teknolojileri kullanarak üstün kalite ve güvenilirlikte ürünler sunmaktır. Doğaanadan markamız ile sağlıklı ve glutensiz gıda ürünleri üretirken, tarımda inovatif yaklaşımlar ve stratejik iş birlikleri ile sektöre liderlik ediyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için sürekli gelişim ve mükemmeliyet odaklı bir çalışma ortamı yaratmak temel misyonumuzdur.

Hayallerin peşinde
gidiyoruz!

Bilgi birikimimiz ile yeni deneyimler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Fatih Caddesi. Akıncı Gençler Sokak.
No:1/1 Yenisahra / Ataşehir /İstanbul

Hafta İçi: 09:00 am – 19:00 

Email Listesi

En son haberler, makaleler ve kaynaklar her ay doğrudan gelen kutunuza gönderilir.

Invest In Anatolia © 2020. Tüm Hakları Saklıdır